Španělština na dovolenou

kurz 

Španělština na dovolenou v Latinské Americe

Kurz Španělština na dovolenou v Latinské Americe vás připraví na vaši dovolenou v Peru, Kolumbii, Mexiku či Kostarice. Lekce učení se jazyka - gramatiky a slovní zásoby, jsou propojeny s lekcemi, kde se dozvíte informace o zemích Latinské Ameriky a jejich odlišnostech. Budete mít možnost si je trochu zažít a zeptat se na zkušenosti našich lektorek, které tyto země navštívily. To vše, abyste byli lépe připraveni na nové dobrodružství a svou dovolenou si více a do hloubky užili! Jedná se celkem o 12 hodinových lekcí, které probíhají každý týden. Kurz se koná na podzim a termí se zatím ladí. Pokud máš zájem, zanech nám svůj email a my ti dáme vědět, až bude termín stanoven.

Minikurz

Španělština na dovolenou

Jedná se celkem o 6 lekcí, na které se podíváme v průběhu 12 týdnů. Témata jsou stejná jako v kurzu Španělština na dovolenou, ale na společných lekcích si učivo spíše procvičujeme, případně se tam můžete zeptat na cokoli, s čím potřebujete poradit nebo co není jasné. Minikurzy začínají v únoru a září. První týden dostanete mailem první lekci. Je na vás, abyste si ji prošli. Druhý týden se pak uvidíme online a budeme mít čas vše si společně procvičit, případně dovysvětlit. Třetí týden dostanete druhou lekci ke studiu a ten čtvrtý se zase uvidíme...atd. Minikurz propojuje samostudium s procvičováním ve skupině. Je vhodný pro vás, kteří se rádi učíte sami, a zároveň si chcete své znalosti hned procvičit i s druhými.

kurz

Španělština na dovolenou

Španělština na dovolenou je ucelený kurz 8 +1 lekcí, které vás připraví na vaši vysněnou dovolenou ve španělsky mluvících zemích, především ve Španělsku. Během kurzu se společně naučíme říct něco o sobě, připravit se na cestu, zorientovat se na letišti, cestovat v destinaci, koupit si něco hezkého či nakoupit místní potraviny na tržnici, no a samozřejmě objednat si v restauraci nebo baru. Budeme se učit z Průvodce španělštinou na dovolenou, který je pro to přímo dělaný a který je v ceně kurzu. Součástí je vždy přehled gramatiky, kterou si vysvětlíme a pak různá zábavná cvičení. Skupinky jsou malé pro max. 4 lidi, aby měl každý dostatek prostoru pro sebe.

Ups, kurz už začal v dubnu, ale nevadí. Zanech mi na sebe svůj email a já ti dám vědět, až bude začínat další běh.