Učte se ve svém rytmu

S materiály online to jde! ;)

zábavný a interaktivní
zábavný a interaktivní

Něco o sobě

Ochutnávka první z kapitol Průvodce španělštinou na dovolenou. Po kliknutí objevíš 5 jednoduchých cvičení, které ti pomůžou hravě si zopakovat, jak říct o sobě to nejdůležitější.... Jak se jmenuješ, odkud jsi, co tě baví a zajímá.

Připravujeme se na cestu

Ochutnávka další kapitoly z Průvodce, tentokrát druhá. Připravujeme se na cestu, jsme na letišti a hledáme vhodné ubytování. Vše, co by vám mohlo pomoct. Naučíte se udělat si rezervaci a dostanete pár zajímavých tipů, jak se zabavit na letišti :)

V ubytovacím zařízení

Další z kapitol Průvodce španělštinou na dovolenou, ve které se naučíte ubytovat a lehce řešit případné problémy s ubytováním. 

Průvodce španělštinou na dovolenou jsou elektronické a interaktivní skripta, které ti pomohou naučit se základy španělštiny na tvou vysněnou dovolenou. Mají celkem šest kapitol a v každé z nich najdete vysvětlení gramatiky a alespoň 10 cvičení. Součástí jsou i písničkové bonusy a odkazy na zajímavé podcasty a videa. Slovíčka se můžete učit zábavnou formou v aplikaci Quizlet. Průvodce také obsahuje klíč, abyste se mohli učit i sami.

Průvodce španělštinou na dovolenou