Letní kurzy

Španělština na léto

Konverzace na letní témata. Dovolená, prázdniny, cestování, španělské jídlo, kultura, památky a hudba. Celkem se uvidíme čtyřikrát a každá lekce bude trvat 45 minut. Minimální počet účastníků 2, max. 5. Kurz je možno uspořádat na živo či online.

Cena je 189 Kč/lekce, při platbě do 30.6. je cena 445 Kč/osoba/kurz.

kurz a minikurz Španělština na dovolenou

Během kurzu se společně naučíme říct něco o sobě, připravit se na cestu, zorientovat se na letišti, cestovat v destinaci, koupit si něco hezkého či nakoupit místní potraviny na tržnici, no a samozřejmě objednat si v restauraci nebo baru. Budeme se učit z Průvodce španělštinou na dovolenou, který je pro to přímo dělaný a který je v ceně kurzu. Součástí je vždy přehled gramatiky, kterou si vysvětlíme a pak různá zábavná cvičení. Skupinky jsou malé pro max. 4 lidi, aby měl každý dostatek prostoru pro sebe. Kurz se skládá z 8+1 lekce, minikurz ze 6 lekcí, které jsou rozdělené do 12 týdnů. Minikurz kombinuje online výuku a samostudium.

Průvodce španělštinou na dovolenou

Pokud se chcete učit radši sami a klidně ještě před létem, vyberte si Průvodce španělštinou na dovolenou. Jsou to elektronické a interaktivní skripta, které vám pomohou naučit se základy španělštiny na vaši vysněnou dovolenou. Průvodce je ve formátu pdf a má celkem šest kapitol. V každé z nich najdete vysvětlení gramatiky a alespoň 10 cvičení. Součástí jsou i písničkové bonusy a odkazy na zajímavé podcasty a videa. Slovíčka se můžete učit zábavnou formou na platformě Quizlet. Jak se s ní pracuje si můžete přečíst tady. Průvodce také obsahuje klíč, abyste se mohli učit i sami. Ukázky jednotlivých lekcí naleznete zde a také v některých článcích na blogu