Vánoční dárkové poukázky

28.11.2021

Moc vás zdravím v tomto předvánočním čase. Dnes už tady máme první adventní neděli. Je čas zapálit svíčku a začít se poohlížet po tom, čím bychom mohli potěšit naše milé. 

Možná máte někoho blízkého, kdo má rád španělštinu, a chtěl by si ji zase trochu osvěžit. Nebo někoho, kdo o španělštině už dlouho přemýšlí, ale ještě se neodhodlal k tomu, aby se do ní pustil. Možná se také chystáte do španělsky mluvících zemí a jen čekáte na okamžik, kdy budete moci vycestovat. Své čekání si můžete zkrátit kurzem Španělština na dovolenou. Nezabere vám moc času a naučí vás úplné základy, na kterých můžete později klidně stavět, a které na dovolené určitě použijete, ať už se chystáte kamkoli. Pomůže vám to více si dovolenou užít a být na cestách více nezávislý/á.


Letos jsem pro vás prvně připravila vánoční dárkové poukázky.

Z čeho můžete vybírat?

1. Kurz Španělština na dovolenou

Celkem obsahuje šest lekcí. Začne na jaře 2022, abyste vše stihli než odjedete na dovolenou. Během kurzu se společně naučíte říct něco o sobě, připravit se na cestu, zorientovat se na letišti, cestovat v destinaci, koupit si něco hezkého či nakoupit místní potraviny na tržnici, no a samozřejmě objednat si v restauraci nebo baru. Pokud se vám nechce čekat do jara, máte dvě možnosti - přihlásit se na minikurz Španělština na dovolenou nebo se už teď potěšit Průvodcem španělštinou na dovolenou.

2. minikurz Španělština na dovolenou

Jedná se celkem o 6 lekcí, na které se podíváme v průběhu 12 týdnů. Témata jsou stejná jako v kurzu Španělština na dovolenou, ale na společných lekcích si učivo spíše procvičujeme, případně se tam můžete zeptat na cokoli, s čím potřebujete poradit nebo co není jasné. Minikurzy začínají už v únoru a dubnu. První týden dostanete mailem první lekci. Je na vás, abyste si ji prošli. Druhý týden se pak uvidíme online a budeme mít čas vše si společně procvičit, případně dovysvětlit. Třetí týden dostanete druhou lekci ke studiu a ten čtvrtý se zase uvidíme...atd. Minikurz je vhodný pro ty, kteří se rádi učí sami, a zároveň by si chtěli své znalosti hned procvičit i s druhými. 

3. lekce Jarní konverzace

Začnou na přelomu února a března, kdy k nám pomalu začíná přicházet jaro. Jedná se celkem o 8 lekcí konajících se každý týden. Probereme témata týkající se jara, budeme mluvit o přírodě, ekologii, určitě nezapomeneme na Velikonoce a nové začátky. Bude to pestré a jarní. Budeme si zase trochu hrát a trochu se učit. Dozvíme se zajímavé věci a hlavně si budeme povídat. O vás a o nás.

4. vánoční balíček 5 lekcí

Je ideální pro vás, kdo si chcete španělštinu procvičit a mluvit. Můžete vybírat z několika témat - ekologie, zdravý způsob života, cestování. Také můžete přijít se svým vlastním tématem, na kterém se můžeme společně domluvit.

5. Průvodce španělštinou na dovolenou

Průvodce španělštinou na dovolenou je elektronická a interaktivní kniha, která ti pomůže naučit se základy španělštiny na tvou vysněnou dovolenou. Má celkem 63 stran rozdělených do šesti kapitol a v každé z nich najdeš vysvětlení gramatiky a alespoň 10 cvičení. Součástí jsou i písničkové bonusy a odkazy na zajímavé podcasty a videa. Slovíčka se můžeš učit zábavnou formou v aplikaci Quizlet. Průvodce také obsahuje klíč, aby ses mohl/a učit i sám/a. Do konce ledna můžeš získat ještě zajímavé bonusy a také se můžeš připojit k facebookové skupině Španělština pro život a sdílet své zkušenosti a nadšení nebo se ptát na to, co potřebuješ. Více informací o průvodci, třeba v čem je jiný a co všechno v něm najdeš se dozvíš tady. A ochutnat můžeš v příspěvcích na blogu :)