S novinkami se letos roztrhl pytel!

12.01.2022

Starý rok ses přehoupl do nového, leden je tady, všechno dosedá a připravuje na jarní znovuzrození. I když zatím vše vypadá jako že spí... I já jsem si letos dovolila zimní spánek a odpočívám ve své noře :) Odpočívám a nechávám vše zrát. A jen se ladím na to, co bych letos chtěla. Jakou formu chci dát svým kurzům? Co chci předávat? Co pro mě má ještě smysl a co už ne?

A mám chuť se posouvat. A s tím i mé kurzy a vlastně vše, co nabízím.

Co vás tedy čeká?

Projekt Přiznej barvu amigo

Tak z toho jsem fakt nadšená! Jedná se o kolekci různých doplňků v barvách španělské vlajky. Doplňky budou přibývat postupně a první, na co se můžete těšit, jsou úžasné dvoubarevné brože z měkkého filcu od raduhy, kterou najdete na fleru. Dělá krásné výrobky, já si pro začátek koupila její kabelku :) No a její klobouky, tak ty jsou nejvíc. Mám radost, že spolu můžeme spolupracovat.

Kurz Španělština na dovolenou i s jeho light verzí

O kurzu Španělština na dovolenou už toho bylo řečeno hodně :) A máme už i pár "zkušebních" studentů za sebou. Spolu jsme to otestovali, i s mými kolegy, aby vše fungovalo tak, jak má a měli jste z toho co největší užitek a radost. Vypadá to, že se začne v dubnu. A co přesně? Můžete ses těšit, že se naučíte mluvit o sobě, zabookovat si ubytování a vyřešit případný problém, nakoupit na tržnici místní produkty, ochutnat speciality v restauraci, no a samozřejmě koupit si něco v obchodě a potěšit tak sebe i své blízké. Základním učebním materiálem nám budou skripta Průvodce španělštinou na dovolenou. Ochutnat z jejich kapitol můžete zde. No a vy nedočkaví se už můžete pustit do učení hned. Pokud byste zjistili, že učit se sami není tak úplně vončo a chtěli byste sdílet nejen své zkušenosti, ale i dotazy, bude vám vyhovovat minikurz Španělština pro život. Více se o něm dozvíte zde. Vy, co už rovnou víte, že do kurzu půjdete, Průvodce nekupujte. Dostanete ho jako součást kurzu zdarma ;)

Ostatní mé kurzy zůstávají v platnosti a vybrat si z nich můžete zde.

Úniková hra na pokračování Cesta kolem světa

Jó a abych nezapomněla! V průběhu února bude spuštěna online úniková hra Cesta kolem světa na pokračování. Máte se na co těšit. Najdete tam příběhy, s jejichž rozkličováním si musíte hravě poradit :) Odměnou vám bude zábava, procvičení vašeho důvtipu i mozkových buněk a zajímavosti z námi tolik milovaného hispánského světa. 

Tak hasta luego amigos, nos vemos pronto!