Průvodce španělštinou na dovolenou

15.11.2021

V současné době připravuji průvodce, který vás provede základy španělštiny, které je dobré vědět, když cestujete do zahraničí. Je to materiál, kde bych ráda shrnula vše, nebo alespoň většinu toho, co byste mohli na dovolené potřebovat. 

Nejvíc se to bude hodit pro ty z vás, co se rádi seznamujete, poznáváte nové lidi a také místa. Pro vás, kteří víte, že když umíte aspoň trochu jazyk země, kam cestujete, otevírá vám to dveře a máte možnost poznat místní kulturu doopravdy a zblízka. Líbit se bude také vám, kteří jste se rozhodli cestovat na vlastní pěst a vydat se za novým dobrodružstvím.

Jak to celé vzniklo?

Mám spoustu různých materiálů a cvičení, které jsem za dobu učení připravila pro své studenty. Jsou ozkoušené a jsou hravé. A také už dlouho v hlavě nosím nápad na španělštinu na dovolenou. Udělat kurz či nějaký materiál pro vás, kteří rádi cestujete a španělština vás láká. Většinou se ji však nepotřebujete učit úplně do hloubky. Stačí vám základy, které jsou praktické a které využijete. Tak jsem se rozhodla, že se něco takového pokusím udělat.

Vše teprve vzniká a ladí se. Kniha bude mít šest kapitol - naučíte se v nich říct něco o sobě, domluvit se v hotelu, vyřešit případný problém s ubytováním, dopravit se do destinace, objednat si v restauraci či baru, nakoupit atd. 

Co dalšího byste v průvodci rádi našli? Jaké téma vám tady zatím chybí? Budu ráda, když mi odpovíte buď prostřednictvím formuláře zde anebo napíšete na email svalucy@gmail.com. Vzhledem k tomu, že průvodce dělám pro vás a přeji si, aby byl praktický a dobře vám sloužil, ráda bych znala váš názor, na základě kterého můžu materiál ještě doplnit či rozšířit. Díky tomu můžete být součástí celého tohoto procesu tvoření a pomoct sobě i druhým, aby byl průvodce, co nejvíce kompletní. Pokud máte zájem získat tento materiál zdarma výměnou za vaši zpětnou vazbu, napište na email svalucy@gmail.com nebo pošlete zprávu přes facebook Španělština pro život. Děkuji.