e-book Průvodce španělštinou na dovolenou

10.12.2021

A je to tady. Elektronická a interaktivní verze Průvodce španělštinou na dovolenou je ode dneška v prodeji. A do konce ledna k ní můžeš získat i zajímavé bonusy viz níže.

Průvodce španělštinou na dovolenou je elektronická a interaktivní kniha, která ti pomůže naučit se základy španělštiny na tvou vysněnou dovolenou. Má celkem šest kapitol a v každé z nich najdeš vysvětlení gramatiky a alespoň 10 cvičení. Součástí jsou i písničkové bonusy a odkazy na zajímavé podcasty a videa. Slovíčka se můžeš učit zábavnou formou v aplikaci Quizlet. Průvodce také obsahuje klíč, aby ses mohl/a učit i sám/a.

V čem je tento Průvodce jiný a co všechno v něm najdeš?

1. Obsahuje pouze to nejdůležitější

Najdete zde úplné základy gramatiky, které vám pro začátek postačí a na kterých, v případě, že se do španělštiny zamilujete, což se často stává :), můžete stavět. Jsou zde také nejčastěji používaná slovíčka, která se v šesti lekcí různě opakují, doplňují a prolínají. Tím, jak se učíte něco nového, s pomocí stávajících slovíček, která už umíte, tvoříte nové věty. Naučíte se časovat slovesa, používat je ve větách, zeptat se na to, co byste na dovolené mohli potřebovat, vyřídit nějaký případný problém s ubytováním, říct něco o sobě, nakoupit si, objednat si. pokud vám tam něco chybí, máte k dispozici jednu konzultační hodinu zdarma, ale o tom níže.

2. V každé kapitole najdete písničkový bonus

Vím, jak mám ráda španělské písničky a jak si je často broukám. Někdy třeba něčemu nerozumím, tak hledám jejich slova. Mám to ráda. V Průvodci najdete na konci každé kapitoly jednu písničku, která má relativně jednoduchý text, je hezká a obsahuje nějaká základní a často používaná slovíčka. poslechněte si ji a užijte, určitě se díky ní naučíte pár dalších slovíček, k čemuž vám pomůže i aktivita se slovíčky, kterou u ní najdete.

3. V průvodci si vyzkoušíte různé osvědčené zdroje výuky španělštiny a najdete si ten svůj

V dnešní době s rozvojem online učení už je na internetu spousta materiálů a zábavných cvičení a podcastů. Nemá cenu tvořit je pořád znova a znova. Jak se v tom má člověk ale vyznat?! V průvodci s vámi sdílím některé odkazy zajímavých španělských projektů, které také ráda a často při svých lekcích používám nebo se inspiruji. Můžete se inspirovat také a dále rozvíjet svou španělštinu ;)

4. Quizlet vám pomůže rozšířit si slovní zásobu a procvičovat ji zábavně a hravě

Quizlet je úžasná platforma, kterou jsem objevila před pár lety díky své kamarádce, která učí na střední škole. Byla jsem poučena, že dnešní děti se už nechtějí učit nudně nová slovíčka jako kdysi, ale chtějí to mít hravé a zábavné. No a tehdy jsem se do tohoto procvičování slovíček zamilovala i já a od té doby quizlet hojně používám i pro své studenty na hodinách. Abyste mohli využívat jeho výhod, je třeba se zaregistrovat a je to zdarma. A pak už si můžete užívat kartičky, kvízy, poslech i psaní, anebo zábavnou hru padající meteorit. Více o quizletu si můžete přečíst zde a tady je malá ukázka.

5. Průvodce je interaktivní

Díky tomu, že je Průvodce v elektronickém formátu pdf, obsahuje nejen odkazy na různá videa, kde si můžete rozšířit slovní zásobu a také naposlouchat originální španělštinu, ale také na slovíčka v quizletu. Součástí jsou i odkazy na poslechy či videa, která jsem dělala já, mluvím pomaleji a srozumitelně, což je pro počáteční učení ideální. Najdete v nich třeba vysvětlení nějakého gramatického jevu nebo si díky nim můžete procvičit třeba výslovnost.

6. Máte možnost stát se součástí facebookové skupiny Španělština pro život a ptát se na vše, co potřebujete

A taky sdílet! V téhle facebookové skupině najdete stejně naladěné lidi, kteří španělštinu už milují anebo ty, kteří se španělštinu stejně jako vy teprve učí. Můžete zde sdílet a ptát se na vše, co potřebujete. Líbilo se vám cvičení? Nevíte si rady se členy? Chcete vědět, jak se něco řekne? Napište do skupiny a odpověď se určitě brzy dozvíte. Navíc zde najdete nová cvičení a zajímavou inspiraci. Těšíme se na vás!

Do konce ledna můžeš získat tyto zajímavé bonusy

1. individuální lekce zdarma

K zakoupenému průvodci si můžeš do konce ledna 2022 vybrat i jednu individuální 45 minutovou lekci, kterou získáváš zdarma. Během ní se můžeš zeptat na vše, co potřebuješ. Něco nebylo jasné? Chtěla bys vědět, jak se řeknou nějaké věci, které v knížce nebyly? Víš, že na dovolené budeš potřebovat ještě něco dalšího? Můžu ti s tím pomoct. Nech mi vzkaz ve formuláři na webových stránkách zde nebo mi pošli email na estel@spanelstinaprozivot.cz a domluvíme si vhodný termín.

2. lekce navíc za tvou zpětnou vazbu

Pokud mi pošleš svůj názor na Průvodce o tom, co se ti líbilo, co bys přidal/a a co ti tam chybělo, co tě bavilo a co ne, kolik času jsi tomu věnoval/a a jak teď vnímáš své znalosti, případně jaké máš plány se španělštinou do budoucna a na co ji využiješ, získáš navíc další lekci, ve které si budeš moci vše, co ses naučil/a zopakovat a dozvíš se tam i něco navíc.


Co dál?

1. Průvodce si můžeš objednat zde

Jeho cena je jako cena jedné 45 minutové individuální lekce, kterou k němu navíc do konce ledna 2022 získáš zdarma. Stojí tedy 259 Kč.

2. Uč se v malé skupince na kurzu Španělština na dovolenou

Pokud se nechceš učit sám/a, přidej se k nám v kurzu Španělština na dovolenou, který bude začínat na jaře. Učivo si probereme a procvičíme během 6 týdnů v malé skupince maximálně 4 lidí tak, aby každý měl dostatek prostoru na své připomínky a dotazy.

3. Zkombinuj samoučení s procvičováním ve skupině v minikurzu

Pokud dáváš přednost učení se sám/a, a přesto by sis rád/a procvičil/a to, co už ses naučil/a, mohl by se ti líbit minikurz Španělština na dovolenou. Pokud se přihlásíš rovnou na něj, není třeba kupovat si tohoto Průvodce, neboť ho dostaneš zdarma k minikurzu, který začne v polovině února. První týden ti pošlu první lekci a ty budeš mít čas se na ni v klidu podívat a následující týden si spolu s dalšími získané znalosti procvičíme a budeš mít také zeptat se na cokoli, co nebude případně jasné. Další týden ti pošlu druhou lekci atd. Celý minikurz trvá 12 týdnů. Bude se konat v únoru a v dubnu.

4. Staň se součástí facebookové skupiny Španělština pro život

Další inspiraci a podobně naladěné lidi najdeš také ve facebookové skupině Španělština pro život, která bude více aktivní od půlky února 2022, právě když začnou první minikurzy. Už i dříve tam však můžeš psát tvé dotazy či sdílet zajímavé odkazy pro inspiraci. Těšíme se na tebe ;)

5. V článcích na blogu můžeš ochutnat

Pokud chceš mít lepší představu o tom, co v Průvodci najdeš a jakým způsobem je napsán, podívej se na články do blogu. O užitečných odkazech se dozvíš zde. Hrátky s písničkami si můžeš užít třeba tady. A tady je jedna ukázka cvičení.