Vyberte si, do čeho se s chutí pustíte

Stálá nabídka kurzů

Nová porce kurzů španělštiny přes Skype

Online kurzy si získávají stále více na oblibě. Zvláště v dnešní době. Bez nutnosti někam dojíždět už nemusíte ztrácet čas, který byste strávili na cestě a můžete ho využít smysluplněji. Navíc vše je na vzájemné domluvě, takže můžete jít svým tempem. Hodiny se snažím doladit tak, aby vás to bavilo. Tvoříme je společně. Lekce probíhají jako ty klasické, čekají Vás zajímavé články a rozhovory, poslechy i videa, které občas také proložíme cvičeními a gramatikou, abyste měli na čem stavět. Těšit se můžete i na interaktivní hry a rébusy. A taky si budeme povídat a naučíte se říct, co opravdu chcete a potřebujete. Základem je učebnice Aventura doplněná o aktuální témata a  věci. Pokud si nejste jisti, je to v pořádku, rozhodnout se můžete až po první hodině ;)


kurz Španělština na dovolenou 

Španělština na dovolenou je ucelený kurz 6 dvouhodinových lekcí, které tě připraví na tvou vysněnou dovolenou ve španělsky mluvících zemích. Během kurzu se společně naučíme říct něco o sobě, připravit se na cestu, zorientovat se na letišti, cestovat v destinaci, koupit si něco hezkého či nakoupit místní potraviny na tržnici, no a samozřejmě objednat si v restauraci nebo baru. Budeme se učit z Průvodce španělštinou na dovolenou, který je pro to přímo dělaný a který je v ceně kurzu. Součástí je vždy přehled gramatiky, kterou si vysvětlíme a pak různá zábavná cvičení. Skupinky jsou malé pro max. 4 lidi, aby měl každý dostatek prostoru pro sebe.


minikurz Španělština na dovolenou

Jedná se celkem o 6 lekcí, na které se podíváme v průběhu 12 týdnů. Témata jsou stejná jako v kurzu Španělština na dovolenou, ale na společných lekcích si učivo spíše procvičujeme, případně se tam můžete zeptat na cokoli, s čím potřebujete poradit nebo co není jasné. Minikurzy začínají už v únoru a dubnu. První týden dostanete mailem první lekci. Je na vás, abyste si ji prošli. Druhý týden se pak uvidíme online a budeme mít čas vše si společně procvičit, případně dovysvětlit. Třetí týden dostanete druhou lekci ke studiu a ten čtvrtý se zase uvidíme...atd. Minikurz je vhodný pro ty, kteří se rádi učí sami, a zároveň by si chtěli své znalosti hned procvičit i s druhými. 


individuální lekce Španělština pro život

Španělština pro všechny, kdo ušli už alespoň kousek cesty, znají základy (časování, členy), i když v tom mají třeba chaos. To nevadí, to doladíme :) Naše lekce s učebnicí budeme kombinovat se zajímavými články z webu. Budeme si více povídat, vyzkoušíme si rozhovory v různých situacích, naučíte se vyjádřit svůj názor, povídat o rodině a také si rozšíříte slovní zásobu, abyste dokázali lépe vyjádřit to, co opravdu říct chcete. Můžete přicházet i s vlastními tématy či články nebo se můžeme kouknout na zoubek Vaší oblíbené písničce atd. Možností je spousta. Jdete do toho? Španělština ve dvojicích

Výhodou je, že si můžete povídat nejen se mnou, ale také s někým na podobné jazykové úrovni jako Vy. Víc hlav, víc ví :) V konverzaci se můžeme střídat a různě prohazovat. Každý do toho vloží to své a všichni se můžeme krásně obohacovat. Je to vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší, kde je pak více konverzace. Je tolik témat! 

Hodiny jsou dynamičtější, a je to zkrátka jiné než jen ve dvou. Pokud se odvážíte jít do toho, určitě nebudete litovat! A příjemným bonusem je skvělá cena, která vyjde po rozpočítání za osobu a lekci. Bezkonkurenční :)

Tak co jdete do toho? Víte o někom, s kým byste dali rádi hlavy dohromady a sdíleli své lekce španělštiny? I když nemáte sparing partnera, ozvěte se, pokusím se Vás s někým propojit. Průvodce španělštinou na dovolenou

interaktivní elektronické skripta, které tě hravě naučí základy španělštiny

259 Kč

ucelený kurz Španělština na dovolenou

Celkem 6 dvouhodinových lekcí, které tě připraví na tvou španělskou dovolenou

2700 Kč

minikurz Španělština na dovolenou

Celkem šest 75 minutových lekcí, které vás krok za krokem připraví na cestu do zahraničí, kombinace samostudia a učení ve skupině 

1980 Kč

Španělština na dovolenou - jednotlivé lekce

Pokud už něco z obsahu kurzu umíš, můžeš si vybrat jednotlivou lekci podle tvého zájmu

450 Kč

Španělština ve dvojicích

Lekce vychází na 229 Kč/osoba, platba předem za 10 lekcí

2290 Kč

individuální lekce Španělština pro život (úroveň A2 - B2)

Kombinace španělštiny z učebnice Aventura proložená dalšími zajímavými tématy, individuální lekce, platba za 10 lekcí

3200 Kč

kurz Jarní konverzace

Celkem 8 lekcí týkajících se jara, začíná v půlce března

1199 Kč

kurz Čtení detektivních příběhů

6 lekcí čtení detektivek, povídání a zábavných cvičení, více zde

777 Kč

* Pokud vás španělština láká, ale nevíte přesně, co si vybrat, zde se můžete zapsat na lekci zdarma, kde si popovídáme o tom, co byste si přáli a co potřebujete a jak to nejlépe udělat. Součástí je i malá učební ukázka.