kurzy španělštiny online

Online kurzy si získávají stále více na oblibě. Bez nutnosti někam dojíždět už nemusíte ztrácet čas, který byste strávili na cestě a můžete ho využít smysluplněji. Navíc vše je na vzájemné domluvě, takže můžete jít svým tempem. Hodiny se snažím doladit tak, aby vás to bavilo. Tvoříme je společně. Lekce probíhají jako ty klasické, čekají Vás zajímavé články a rozhovory, poslechy i videa, které občas také proložíme cvičeními a gramatikou, abyste měli na čem stavět. Těšit se můžete i na interaktivní hry a rébusy. A taky si budeme povídat a naučíte se říct to, co opravdu říct chcete a potřebujete. Pokud o španělštině uvažujete, ale nejste si jisti, jestli vám bude online výuka sedět či zda se do studia opravdu pustit, vyzkoušejte ukázkovou hodinu zdarma. 

nové podzimní kurzy

Hablando de emociones

španělština pro pokročilé (B1)

Máš rád/a osobní rozvoj? Zajímají tě emoce? A miluješ španělštinu? Přidej se k nám na kurz Hablando de emociones.

Když jsme byli teď na jaře ve Španělsku, přála jsem si tam objevit zajímavou knížku, kterou bych mohla přeložit. A opravdu jsem ji tam objevila... v jednom zapadlém knihkupectví, kam jsem zapadla jedno sychravé odpoledne v Seville. Trochu nečekaně jsem se vydala do dětského oddělení. Miluji ty nádherné knihy pro děti s velkými obrázky a jednoduchým příběhem. Je jich teď tolik! Je to knížka je o emocích - jedná se o jednoduché vysvětlení pro děti i s obrázky. A protože jsou pro mě emoce velkým zajímavým tématem i v osobním životě, rozhodla jsem se jim trochu podívat na zoubek a vytvořit tento kurz, během kterého se s emocemi setkáme. Budeme sdílet své zkušenosti i pohledy, vyprávět si příběhy... uvidíme, kam nás to zavede. Jako u všech kurzů i tady platí, že ho tvoříme společně. 

Čeká na nás soucit, láska, samota i zlost... Jak se k nim stavíme a jak s nimi spolu-pracovat? Dozvíte se pár tipů. 

Začínáme na konci září a ty si můžeš vybrat z následujících možností: 

  • Individuální lekce za zaváděcí sníženou cenu 2500 Kč pro 1. cyklus 10 lekcí 
  • Sdílené lekce ve dvojici za cenu 229 Kč/lekce při platbě za 10 lekcí


Španělština do džungle 1

ucelený kurz 8 lekcí pro úplné začátečníky

Cestování do Amazonie za šamany a jejich medicínou, ale hlavně do Peru je v posledních letech velmi oblíbené. Přiznám se, že i mě odjakživa lákalo navštívit Peru a některý jeho původní kmen. Indiány... a tančit okolo ohně. Vybaví se mi to vždy při té jejich typické hudbě. Znáte to taky? Jaký je váš důvod cestovat až na druhý konec světa?

Ať už je jakýkoli, pokud máte v úmyslu spojit se s místním obyvatelstvem, trochu jim rozumět a vyjádřit alespoň to základní z toho, co chcete říct, jste tady správně.

Během tohoto kurzu se naučíte říct něco o sobě a svém těle, naučíte se mluvit o svých pocitech a rodinných příslušnících. Naučíte se časovat slovesa v přítomném čase a dozvíte se, jaké jsou hlavní rozdíly mezi španělštinou používanou v Peru a tou španělskou, kterou učím já a se kterou se tam také velmi snadno domluvíte. Jako bonus na vás čeká rozhovor se zkušenou cestovatelkou po Latinské Americe, jejíž zážitky si nejen poslechnete, ale také se budete moci zeptat na praktické rady na cestu. V současné době jsem v kontaktu se dvěma ženami, jenž mají zkušenost s návštěvou džungle i její medicínou a ráda bych s nimi udělala rozhovor. Není to zatím nic, co bych mohla slíbit, a tak pokud se to povede, bude to pro vás dalším bonusem navíc.

Kurz bude probíhat od listopadu a přesný čas a den doladíme s prvními zájemci. Jestli chceš být mezi prvními, ozvi se na mail estel@spanelstinaprozivot.cz.

Těším se

Kurz bude probíhat online a jeho cena je 3890 Kč. Při platbě do 15.10. nabízím slevu 1000 Kč.

celoroční lekce a kurzy

Individuální lekce Španělština pro život (A2 - B2)

pro ty, kteří už se španělštinou začali a chtějí pokračovat

Už jsi se španělštinou začal/a a chceš jít dál? Je pro tebe důležité, aby tě lekce bavily a zároveň byly praktické? Chceš, se naučit mluvit o tom, co tě baví a co ve svém životě potřebuješ? Tak to jsi tady správně! 

Tohle je španělština pro všechny, kteří už ušli alespoň kousek cesty, znají základy (časování, členy), i když v tom mají třeba chaos. To nevadí, to doladíme :) Naše lekce budou vycházet z učebnice Aventura a budeme ji kombinovat s dalšími zajímavými články a cvičeními. Budeme si povídat a vyzkoušíme si rozhovory v různých životních situacích.  Naučíš se vyjádřit svůj názor, mluvit o své rodině i koníčcích, o své minulosti i plánech do budoucna, o svých snech.  Rozšíříš si slovní zásobu, abys dokázal/a lépe vyjádřit to, co opravdu říct chceš. Je možné přicházet i s vlastními tématy či články nebo se můžeme kouknout na zoubek tvé oblíbené písničce atd. Možností je spousta. Láká tě to? Objednej se na ukázkovou lekci zdarma, kde se dozvíš vše potřebné.

Cena je 360 Kč za lekci.

Ve dvou se to lépe táhne

lekce španělštiny pro různé úrovně

Chcete se učit španělsky a nechcete v tom být sami? Měli byste k tomu rádi sparing partnera, který do toho půjde s vámi? Se kterým se můžete vzájemně doplňovat a obohacovat? Výhodou těchto lekcí je, že si můžete povídat nejen se mnou, ale také s někým na podobné jazykové úrovni jako vy. Víc hlav, víc ví :) V konverzaci se můžeme střídat a různě prohazovat. Každý do toho vloží to své a všichni se můžeme krásně inspirovat. Je to vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší, kde je pak více konverzace. Je tolik témat!

Hodiny jsou dynamičtější, a je to zkrátka jiné než jen ve dvou (učitel a student). Pokud se odvážíte jít do toho, určitě nebudete litovat! A příjemným bonusem je skvělá cena, která vyjde po rozpočítání za osobu a lekci. Bezkonkurenční :)

Tak co jdete do toho? Víte o někom, s kým byste dali rádi hlavy dohromady a sdíleli své lekce španělštiny? I když nemáte sparing partnera, ozvěte se, pokusím se vás s někým propojit.

Cena je 229 Kč za osobu a lekci při platbě za 10 lekcí předem. 

dopřejte si individuální péči

intenzivní lekce na míru dle vašich potřeb

Chystáte se na delší dobu do zahraničí a potřebujete se naučit základy? Máte speciální požadavky? Nebo přání? Či tam jedete pracovně a chcete se naučit komunikovat v různých situacích? Máte nějakou konkrétní oblast, ve které se chcete ve španělštině vzdělávat a růst? Potřebujete se naučit španělsky, co nejrychleji? Jste tady správně. 

Ať už vás tato varianta láká z jakéhokoli důvodu, dopřejte si individuální péči španělštiny na míru dle vašich potřeb. Nabízím pravidelné lekce španělštiny online na míru vašim potřebám. Lekce mohou probíhat jednou, ideálně dvakrát týdně. Po zbývající dny máte k dispozici různá cvičení a úkoly tak, abyste si mohli nově nabyté znalosti procvičovat neb u jazyků, snad dokonce více než kde jinde, platí, že opakování matka moudrosti a deset minut kontaktu s jazykem každý den vám dá mnohem víc než kdybyste se jí věnovali hodinu jen jednou za týden. Opakování je zkrátka ten nejúčinnější a zároveň nejjednodušší způsob, jak si nové informace vložit do dlouhodobé paměti,. A přitom to neznamená, že se je musíte horko těžko biflovat, dnes už jsou různé způsoby, jak se učit zábavně a s radostí a tyto lekce jsou navíc způsobem, jak se učit také to, co pak v praxi využijete. Vše záleží na vzájemné domluvě a spolupráci. Podmínky si domluvíme na úvodním online setkání. Až pak se můžete rozhodnout.

Cena za lekci je 555 Kč. Při platbě 10 lekcí předem je cena 4550 Kč.

na co se můžete těšit příští rok?

Španělština na dovolenou pro začátečníky

tříměsíční kurz, který vás připraví na cestování

bližší informace již brzy....

Začínáme v březnu 2023

Tú, Álvaro y yo

kurz na základě písní Álvaro Solera

Milujete písně Álvaro Solera? A chtěli byste jim rozumět? O čem asi zpívá...? :)

Máte chuť učit se španělsky zábavně a u toho si prozpěvovat a tím se víc a víc učit?

Tenhle kurz bude přesně pro vás! ;)

Více informací už brzy a jesltli už teď víte, že ho nechcete zmeškat, napište mi na mail estel@spanelstinaprozivot.cz.

Těším se na nás

Španělština do džungle 2

pokračování kurzu Španělština do džungle 1


Přidejte se do kmene milovníků španělštiny po celém světě a nechte její radostnou energii proudit až k sobě do obýváku...