kurzy španělštiny online

praktické a hravé

Online kurzy si získávají stále více na oblibě. Bez nutnosti někam dojíždět už nemusíte ztrácet čas, který byste strávili na cestě a můžete ho využít smysluplněji. Navíc vše je na vzájemné domluvě, takže můžete jít svým tempem. Hodiny se snažím doladit tak, aby vás to bavilo. Tvoříme je společně. Lekce probíhají jako ty klasické, čekají Vás zajímavé články a rozhovory, poslechy i videa, které občas také proložíme cvičeními a gramatikou, abyste měli na čem stavět. Těšit se můžete i na interaktivní hry a rébusy. A taky si budeme povídat a naučíte se říct to, co opravdu říct chcete a potřebujete. 

Pokud o španělštině uvažujete, ale nejste si jisti, jestli vám bude online výuka sedět či zda se do studia opravdu pustit, přihlaste se na úvodní setkání zdarma, kde spolu všechno probereme a najdeme nejvhodnější variantu pro vás. 

individuální lekce

individuální lekce Španělština pro život (A1 - B2)

španělština pro začátečníky i pokročilé

Už dlouho se chceš učit španělštinu, ale ještě ses neodhodlal/a?

Nebo už jsi to zkoušel/a sám/a a zjistil/a, že to moc nejde?

Že ti chybí podpora a někdo, s kým můžeš sdílet a kdo ti na tvé cestě pomůže?

Je pro tebe důležité, aby tě lekce bavily a zároveň byly praktické?

Tak to jsi tady správně! 

Představ si, že se na hodiny těšíš. Představ si, že se učíš a že tě to baví. Že máš podporu někoho, s kým můžeš zkonzultovat vše ohledně španělštiny, co potřebuješ. Že se můžeš ptát, být zvídavý/á a hrát si. Že se učíš věci, které opravdu použiješ a že je to učení praktické. Že ti dá základy a záleží na tobě, jak daleko dojdeš a nakolik se do toho pustíš. Že se učíš různými způsoby a přirozeně se tak procvičuješ v různých dovednostech jazyka...

Tohle je španělština pro všechny, kteří si přejí učit se praktické věci, co možná nejhravěji.

Základem lekcí je učebnice Aventura, se kterou mám velmi dobré zkušenosti a dobré jsou i ohlasy studentů. Je praktická a zábavná. Budeme ji doplňovat o další články, videa, písně, rébusy a hry, aby nás to obě bavilo a byly jsme v tom šťastné. Budeme spolupracovat, abychom postavily pevné základy tvé španělštiny a aby ses postupem času naučil/a říct vše, co potřebuješ a chceš.  Budeme si povídat a vyzkoušíme si rozhovory v různých životních situacích. Naučíš se vyjádřit svůj názor, mluvit o své rodině i koníčcích, o své minulosti i plánech do budoucna, o svých snech.  

Láká tě to? 

Cena 60 minutové lekce je 450 Kč, 

cena kombinovaného studia je 309 Kč/týden.

Co je kombinované studium se dozvíš zde:

již brzy zde najdeš video, kde se dozvíš vše potřebné

     dopřej si individuální péči v kurzu      Plním si své sny

Naše sny můžou být různé....

někoho láká navštívit mayské památky v Mexiku, jiného zatančit si s indiány kolem ohně a někoho dalšího procestovat Patagonii.

Jaký sen máš ty, k jehož splnění ti může dopomoct španělština?

Tyto lekce ti dají jazykové základy pro tvou cestu a ty tak můžeš udělat dalších, třeba i prvních, pár krůčků ke splnění svého snu.

Individuální lekce španělštiny přímo tobě na míru. Během úvodní schůzky si ujasníme, co se potřebuješ pro splnění svého přání naučit, poté ti připravím návrh učebních lekcí. Společně vybereme vhodná témata a já navrhnu potřebnou gramatiku. Články i cvičení ti budou šitá na míru. Budou tě bavit. Slovíčka si budeš opakovat v quizletu a budeme používat i interaktivní cvičení. Počet lekcí závisí na tom, co se chceš naučit. 

Cena za lekci 490 - 555 Kč (podle celkového počtu lekcí).

 Láká tě to a chceš více informací?

Každý splněný sen začíná prvním krokem, udělej ho a domluv si schůzku ;)

španělština ve skupině i ve dvojicích

Konverzace ve dvojicích v kavárně

S kámoškou na kafíčko

Máte rádi živá setkávání? A chodíte rádi do kavárny? 

Umíte už alespoň základy španělštiny? 

A chcete se v nich zlepšovat povídáním o běžných tématech?

Tato konverzace je pro vás jako dělaná!

Budeme se setkávat pravidelně v kavárně poblíž vašeho místa bydliště (oblast Praha - západ, Štěchovice a okolí). Budeme si povídat jako byste seděli s kamarádkami na kafi. Nebo klidně čaji, záleží na vás, co si dáte, a klidně i dortík k tomu :) To já ráda. A vy? 

Konverzace bude probíhat ve dvojicích + lektor a bude mít dvě základní části. Nejdříve probereme, jak se máte, a poté si budeme povídat o článku či videu, které dostanete předem do mailu. V případě potřeby můžeme dovysvětlit gramatiku, ale v minimální nezbytné míře, neboť tento kurz je především o tom, abyste mluvili, mluvili a mluvili. Naučíte se tak říkat vše, co pro svůj každodenní život potřebujete. Naučíte se nejen slovíčka, ale i slovní obraty a běžnou řeč. Zpříjemníte si své dopoledne. Poznáte nové lidi a procvičíte své mozkové závity, což je fajn, neboť mozek je také "jenom" sval.

Kdy: pracovní den dopoledne od 10 do 10:45, den upřesníme dle dohody

Ideální: pro dvě kamarádky či ženy, které se znají a chtějí se setkávat a učit španělsky

Za kolik: 180 - 250 Kč/lekce (dle dojezdové vzdálenosti ze Štěchovic) za 45 minut

PS: Témata si přizpůsobíme tomu, co nás baví a zajímá ;)


jarní kurz Hurá na dovolenou

tříměsíční kurz španělštiny na cesty na živo i online

Taky byste si na dovolené rádi dali typické místní speciality? 

Pobavili se s místními či svobodně cestovali? 

Nebo vám stačí objednat si něco dobrého v baru a domů přivézt originální suvenýr?

Tohle všechno a ještě víc se naučíte v kurzu Hurá na dovolenou!

Naučíte se mluvit o sobě, zeptat se na základní informace, najít si ubytování na webu a vyřešit případný problém v hotelu. Naučíte se požádat o pomoc a zjistíte, jak se zabavit na letišti. Navíc se příjemným způsobem naučíte základy španělské gramatiky, na kterých můžete stavět v případě, že budete chtít pokračovat dál.

Kurz má celkem 12 lekcí, během kterých se budeme setkávat online či na živo (podle toho, který typ si zvolíte). Výukový materiál je již v ceně kurzu. Součástí bude letos i Velká cesta Andalusií, což je itinerář cesty po Andalusii, kterou jsme podnikli loni. Dozvíte se zajímavé informace a získáte tipy na zajímavá místa. 

Kurzy začínají v březnu, abyste se stihli naučit vše potřebné, než v létě pojedete na dovolenou.

Počet míst v kurzu omezen na 6 osob, minimální počet 2. 

Cena: 2950 Kč

A kdo vás bude učit?

Více o mě najdete zde.

Přidejte se do kmene milovníků španělštiny po celém světě a nechte její radostnou energii proudit až k sobě do obýváku...