Vyberte si, do čeho se s chutí pustíte

Kurzy španělštiny  online i na živo

Online kurzy si získávají stále více na oblibě. Bez nutnosti někam dojíždět už nemusíte ztrácet čas, který byste strávili na cestě a můžete ho využít smysluplněji. Navíc vše je na vzájemné domluvě, takže můžete jít svým tempem. Hodiny se snažím doladit tak, aby vás to bavilo. Tvoříme je společně. Lekce probíhají jako ty klasické, čekají Vás zajímavé články a rozhovory, poslechy i videa, které občas také proložíme cvičeními a gramatikou, abyste měli na čem stavět. Těšit se můžete i na interaktivní hry a rébusy. A taky si budeme povídat a naučíte se říct, co opravdu chcete a potřebujete. Základem je učebnice Aventura doplněná o aktuální témata a  věci. Pokud si nejste jisti, je to v pořádku, rozhodnout se můžete až po první hodině ;)


kurzy Španělština na dovolenou

Kurzů z cyklu Španělština na dovolenou je hned několik. Pokusím se to tady jemně shrnout, další podrobnosti a více informací můžeš získat tady.

Tak za prvé je tady jarní kurz Španělština na dovolenou, který je ideální pro ty z vás, kteří se chystáte na dovolenou do Španělska. Ať už jsou to Kanáry, slunná Andalusie či Barcelona, všude vám to přijde k duhu. To, že umíte alespoň základy nějakého jazyka, vám na dovolené dává obrovské možnosti a otevírá dveře k novým zážitkům. Na tomto kurzu se naučíte pevné základy, na kterých pak můžete dále stavět. To je společné všem kurzům Španělština na dovolenou a co všechno se tam naučíte popíšu ještě dále.

Dalším kurzem je podzimní kurz Španělština na dovolenou v Latinské Americe. I tento kurz vám dá pevné základy a navíc i další informace o zemích Latinské Ameriky a jejich specifikách, včetně jazyka a třeba i výslovnosti.

Pro ty z vás, kteří máte rádi samostudium, máme minikurz Španělština na dovolenou, který trvá 3 měsíce a spojuje vaše samostudium s procvičováním toho, co jste se už naučili, v malé skupince. Jak to přesně probíhá se dozvíte tady.

Co mají tyto kurzy společné?

Všechny vás naučí hravou formou základům španělského jazyka. Naučíte se základní gramatiku - časování, předložky, členy, atd. Co se týká slovní zásoby naučíte se mluvit o sobě, nakoupit si v obchodě či na tržnici, objednat si v baru i restauraci, neztratit se na letišti a poradit si v ubytovacím zařízení. Učebnicí, ze které budeme vycházet, je Průvodce španělštinou na dovolenou, kterou si můžete zakoupit zde. Těším se na vás! ;)


V současné době probíhá kurz Španělština na živo v Hradišťku, pokud vás zaujal, zanechte mi na sebe email a já vám dám vědět, až bude začínat další Španělština na dovolenou. Děkuji.


Na kafíčko s kámoškou

konverzace na různá témata ze života

Ahoj! Miluješ španělštinu a už ji i docela umíš? Nechceš s ní ale ztratit kontakt a zapomenout všechno, co ses naučila? Chceš si zase užívat tu úžasnou energii, kterou přináší? Zkus konverzaci se mnou. Základem je článek či video na nějaké zajímavé téma. Pak si o tom povídáme, naučíš se nová slovíčka a můžeme si i lehce zopáknout gramatiku. Baví mě témata ze života a a objevovat, jak to kdo v životě má. Jestli tě to také láká, připoj se k nám na lekce konverzace v miniskupince a můžeš přijít i s vlastním tématem. Jedna lekce trvá 45 - 60 minut a účastní se jí maximálně 4 osoby. Tématem měsíce května je CESTOVÁNÍ. Úroveň A2 - B1. 

Cena jedné lekce je 189 Kč při zakoupení permanentky na 10 lekcí s dobou platnosti 4 měsíce od zakoupení. Jednorázově 249 Kč/lekce. Je možno hlásit se průběžně, vždy do neděle večer. Konverzace se koná pravidelně v pondělky od 18 hodin na Zoomu.individuální lekce Španělština pro život (úroveň A2 - B2)

pokud jste už se španělštinou začali a chcete pokračovat

Už jste se španělštinou začali a chcete jít dál? Chcete, ale aby to bylo praktické a aby vás to bavilo? Tak to jste tady správně! Španělština pro všechny, kdo ušli už alespoň kousek cesty, znají základy (časování, členy), i když v tom mají třeba chaos. To nevadí, to doladíme :) Naše lekce budou vycházet z učebnice Aventura a budeme ji kombinovat s dalšími zajímavými články a cvičeními. Budeme si povídat, vyzkoušíme si rozhovory v různých situacích, naučíte se vyjádřit svůj názor, mluvit o rodině a také si rozšíříte slovní zásobu, abyste dokázali lépe vyjádřit to, co opravdu říct chcete. Můžete přicházet i s vlastními tématy či články nebo se můžeme kouknout na zoubek Vaší oblíbené písničce atd. Možností je spousta. Láká vás to? Objednejte se na ukázkovou lekci zdarma, kde si domluvíme vše potřebné.

Cena je 365 Kč za lekci při platbě za deset lekcí předem.


Španělština ve dvojicích

ve dvou se to lépe táhne :)

Cena je 229 Kč za osobu a lekci při platbě za 10 lekcí předem.

Chcete se učit španělsky a nechcete v tom být sami? Měli byste k tomu rádi sparing partnera, který do toho půjde  s vámi? Se kterým se můžete vzájemně doplňovat a obohacovat? Výhodou těchto lekcí je, že si můžete povídat nejen se mnou, ale také s někým na podobné jazykové úrovni jako vy. Víc hlav, víc ví :) V konverzaci se můžeme střídat a různě prohazovat. Každý do toho vloží to své a všichni se můžeme krásně inspirovat. Je to vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší, kde je pak více konverzace. Je tolik témat! 

Hodiny jsou dynamičtější, a je to zkrátka jiné než jen ve dvou (učitel a student). Pokud se odvážíte jít do toho, určitě nebudete litovat! A příjemným bonusem je skvělá cena, která vyjde po rozpočítání za osobu a lekci. Bezkonkurenční :)

Tak co jdete do toho? Víte o někom, s kým byste dali rádi hlavy dohromady a sdíleli své lekce španělštiny? I když nemáte sparing partnera, ozvěte se, pokusím se vás s někým propojit. 


Individuální lekce na míru dle vašich potřeb

dopřejte si individuální péči

Chystáte se na delší dobu do zahraničí a potřebujete se naučit základy? Máte speciální požadavky? Nebo přání? Či tam jedete pracovně a chcete se naučit komunikovat v různých situacích? Ať už vás tato varianta láká z jakéhokoli důvodu. Dopřejte si individuální péči španělštiny na míru dle vašich potřeb. Vše záleží na vzájemné domluvě. Podmínky si domluvíme na úvodním online setkání. Až pak se můžete rozhodnout. 

Cena je 455 Kč za lekci.


roční kurz Španělština pro začátečníky

pro ty, co se španělštinou chtějí začít

Láká vás španělština? Líbí se vám španělské písně? Milujete španělskou atmosféru? Mě se vždy vybaví slunce, moře a vše, co s tím souvisí. Přesně tohle se snažím přenést i do hodin španělštiny. Budeme vycházet z učebnice Aventura a budeme ji doplňovat dalšími zajímavými články a cvičeními dle vašich potřeb. Některá cvičení, články anebo i inspiraci můžete najít tady. Ve skupině budou maximálně 4 osoby, aby měl každý dostatek prostoru projevit se i zeptat se, na co potřebuje. Kurz začíná v září a končí v červnu následujícího roku s tím, že v období kolem vánoc probíhá písemně a vy tak máte možnost procvičit si i tuto dovednost. Říkáte si, jestli je to opravdu pro vás a jak dlouho u toho vydržíte? Přečtěte si následující článek, určitě vám pomůže ujasnit si některé důležité věci.  Pokud máte jakékoli dotazy, ozvěte se a proberem to.

Cena za roční kurz je 12 990 Kč, při platbě do 30.6. je 9 999 Kč. Nový ročník začne v září. Hlásit se můžete na emailu estel@spanelstinaprozivot.cz. Děkuji