Vyberte si, do čeho se s chutí pustíte

Nová porce kurzů španělštiny přes Skype

Online kurzy si získávají stále více na oblibě. Zvláště v dnešní době. Bez nutnosti někam dojíždět už nemusíte ztrácet čas, který byste strávili na cestě a můžete ho využít smysluplněji. Navíc vše je na vzájemné domluvě, takže můžete jít svým tempem. Hodiny se snažím doladit tak, aby vás to bavilo. Tvoříme je společně. Lekce probíhají jako ty klasické, čekají Vás zajímavé články a rozhovory, poslechy i videa, které občas také proložíme cvičeními a gramatikou, abyste měli na čem stavět. Těšit se můžete i na interaktivní hry a rébusy. A taky si budeme povídat a naučíte se říct, co opravdu chcete a potřebujete. Základem je učebnice Aventura doplněná o aktuální témata a  věci. Pokud si nejste jisti, je to v pořádku, rozhodnout se můžete až po první hodině ;)


Španělština pro život

Španělština pro všechny, kdo ušli už alespoň kousek cesty, znají základy (časování, členy), i když v tom mají třeba chaos. To nevadí, to doladíme :) Naše lekce s učebnicí budeme kombinovat se zajímavými články z webu. Budeme si více povídat, vyzkoušíme si rozhovory v různých situacích, naučíte se vyjádřit svůj názor, povídat o rodině a také si rozšíříte slovní zásobu, abyste dokázali lépe vyjádřit to, co opravdu říct chcete. Můžete přicházet i s vlastními tématy či články nebo se můžeme kouknout na zoubek Vaší oblíbené písničce atd. Možností je spousta. Jdete do toho? Španělština ve dvojicích

Výhodou je, že si můžete povídat nejen se mnou, ale také s někým na podobné jazykové úrovni jako Vy. Víc hlav, víc ví :) V konverzaci se můžeme střídat a různě prohazovat. Každý do toho vloží to své a všichni se můžeme krásně obohacovat. Je to vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilejší, kde je pak více konverzace. Je tolik témat! 

Hodiny jsou dynamičtější, a je to zkrátka jiné než jen ve dvou. Pokud se odvážíte jít do toho, určitě nebudete litovat! A příjemným bonusem je skvělá cena, která vyjde po rozpočítání za osobu a lekci. Bezkonkurenční :)

Tak co jdete do toho? Víte o někom, s kým byste dali rádi hlavy dohromady a sdíleli své lekce španělštiny? I když nemáte sparing partnera, ozvěte se, pokusím se Vás s někým propojit. 


Na kafe s kámoškou


Jedná se o občasné setkání online, o skupinovou konverzaci na určité téma, které bude většinou zveřejněno s předstihem ve facebookové skupině Španělština pro život spolu s termínem. Přes facebook se můžete také přihlašovat. Pro účastníky mých kurzů je tato konverzace zdarma. 


Individuální lekce

Hodí se pro někoho, kdo si chce jazyk jen osvěžit, procvičit konverzaci před pohovorem či zkouškou, zkonzultovat nějaké téma, atd. Zkrátka něco jednorázového nebo na pár lekcí...když víte, že to nebude na dlouho...

Španělština ve dvojicích

Lekce vychází na 249 Kč/osoba, platba předem za 10 lekcí

*Pokud se lekce zúčastní jen jedna osoba, cena za lekci zůstává stejná, tj. 499

2499 Kč

Španělština pro život (úroveň A2 - B2)

Kombinace španělštiny z učebnice Aventura proložená dalšími zajímavými tématy, cena za lekci 350 - 420 Kč*, začínáme na 370Kč/lekce

3700 Kč

Na kafe s kámoškou

Cca 45 minutová konverzace online na různá témata ze života (ekologie, zahradničení, cestování, vaření, životní styl, rodina, přátelé, volný čas atd.),

pro účastníky mých kurzů zdarma, platba předem na účet

99 Kč

Individuální lekce španělštiny online

Individuální lekce vám na míru podle toho, co potřebujete

555 Kč

* Pokud se rozhodnete pro balíček lekcí, součástí je ukázková hodina zdarma a až po ní se můžete rozhodnout.  Začínáme na 370 korunách za lekci při zakoupení 5 nebo 10 lekcí předem. Pokud si přejete pokračovat, je možné cenu upravit dle vzájemné dohody. Cena se odvíjí od vašich potřeb, zájmu a náročnosti přípravy.