elektronické počteníčko

e-book 

Španělština na dovolenou

Malá ochutnávka španělštiny se mnou zdarma. Vezme vás na krátký výlet k moři a za sluncem, kdykoli ho otevřete ;) Kraťoučký dokument, díky kterému získáte představu, jakým způsobem, jsou napsána skripta Průvodce španělštinou na dovolenou. Pohodlně se usaďte, a klidně si k tomu dejte třeba i nožky na stůl a něco dobrého :), a vydejte se na cestu za sluncem a prázdninovou pohodou.

Průvodce španělštinou na dovolenou

Průvodce španělštinou na dovolenou jsou elektronické a interaktivní skripta, které vám pomohou naučit se základy španělštiny pro vaši pohodovou dovolenou. Mají celkem šest kapitol a v každé z nich najdete vysvětlení gramatiky a alespoň 10 cvičení. Součástí jsou i písničkové bonusy a odkazy na zajímavé podcasty a videa. Slovíčka se můžete učit zábavnou formou v aplikaci Quizlet. Průvodce také obsahuje klíč, abyste se mohli učit i sami.

e-book 

Cesta na konec světa

Povídání o tom, jak jsem se v roce 2017 vydala na cestu do Santiaga. Nejdříve jsem strávila měsíc dobrovolničením v ekologickém hostelu El Beso, který mimochodem moc doporučuji!, a pak se ke mě připojila kamarádka, se kterou jsme nakonec došly až na konec světa do Finistere. Jaká to pro mě byla zkušenost i zážitky z cest si můžete přečíst v tomto ebooku zdarma. Stačí si ho jen stáhnout dole ;)