Ochutnejte španělský svět

Pravidelná porce inspirace čtenářům

Hola, začíná být krásně a to je ideální čas vyrazit do Santiga a během dlouhé několikaset kilometrové pouti se seznámit nejen s druhými, ale především se sebou. Otevřte se dobrodružství a vyrazte objevovat svět :)

Jaro se nám začíná zase pomalu vracet a příroda se probouzí.... Mám tady pro vás další porci květin, tentokrát formou šifry, a budu ráda, když se podělíte o to, co vám vyšlo :)

Una nueva especie de rana arlequín perteneciente a una familia que está en peligro de extinción ha sido descubierta en la selva del Tapón de Darién, la frontera natural entre Panamá y Colombia.

Ahoj, dnes mám pro Vás pár jarních květin, které už sluneční paprsky začínají vytahovat ze země. Začíná jich být plná louka, zahrada i les. Jsou rozmanité a krásně barevné. A je jich hojnost všude. Je to krásná změna po nebarevné zimě :)

Anteayer preparamos mejillones. Llegaron muy bien frescos y no me sentí muy bien al enterarme de que se meten en el agua herviente vivas. Sin embargo, lo difrutamos y pasamos una noche fenomenal con ellos, unas copitas de vino y juegos de mesa ;) Compramos un kilo de ellos así que nos quedó algo para el día siguiente y, por...

Llevo pensando unos días que voy a poner en mi página para el Día Internacional de la Mujer. Me gustaría poner algo interesante y amable pero no tuve ninguna idea así que me puse a navegar por internet. Y encontré muchos artículos sobre las protestas de mujeres sobre todo de América Latina, parecían como lucha y todos fueron del año...

Corona**

02.03.2021

¿Qué se te ocurre cuando se dice corona? Co tě napadne, když se řekne [korona] ?

Láká Vás španělština? Přemýšlíte, že se ji začnete učit? Tak si nejdříve odpovězte si na pár následujících otázek. Určitě Vám to pomůže správně se rozhodnout a vybrat si ten nejlepší kurz pro Vás;)